hidrografika_faq - hidrografikadp.lt

Перейти к контенту

Главное меню:




Žemiau randasi atsakymų sąrašas i dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su hidrografika (hidrografiniu paviršiu padengimu).



1.) KURIA PUSE TURIU PADĖTI PLĖVELĘ ANT VANDENS?

Visada reikia patikrinti, kuria puse padėti plėvelę ant vandens. Sudrėkintu smiliumi ir nykščiu švelniai suspausk plėvelės kraštą. Pusė, kuri prilimpa prie pirštų yra ta, kuri tirpsta vandenyje. Plėvelė turi būti paguldyta limpančia puse ant vandens.


2.) KO REIKIA, NORINT PAČIAM UŽDĖTI HIDROGRAFIKĄ?

Jums reikės: indo vandeniui; termometro, kuri galėsite pamerkti; plėvelės, skirtos hidrografikos uždėjimui; aktyvatoriaus, skirto hidrografikos uždėjimui; bazės; dažų ir lako.


3.) KOKIA TURĖTŲ BŪTI VANDENS TEMPERATŪRA?

Rekomenduojame naudoti vandenį, kurio temperatūra sieks 28–30˚C laipsnių. Pagrindinė taisyklė yra tokia: kuo žemesnė vandens temperatūra, tuo ilgiau plėvelė privalo būti nardinama hidrografikoje prieš aktyvatoriaus užpurškimą. Rekomenduojame palaikyti tolydes sąlygas, kas leis nustatyti kiek laiko plėvelė turi būti užmerkta ir kokį aktyvatoriaus kiekį turėtume užpurkšti ant plėvelės.


4.) KIEK KAINUOJA HIDROGRAFIKA?

Hidrografinio paviršių padengimo paslaugoms yra būdinga prieinama kaina, aukšta kokybė ir pasiekto efekto patvarumas. To dėka tai yra pagrįsta, pagal kainą, alternatyva purškiamam dažymui, šilkografijai, vinilėms laminatėms arba dažymui milteliais, be to, ši technologija nereikalauja atsisakyti aukštos kokybės grafikos.


5.) AR GRAFIKA, KURIA GAUNAME PO VAIZDO PERKELIMO ANT PAVIRŠIAUS YRA PATVARI?

Visada ant grafikos, kuria gavome po vaizdo perkelimo ant norimo paviršiaus, uždedame bespalvį automobilių laką, norint šią grafiką apsaugoti ir jums rekomenduojame padaryti tą patį. Apsauginis sluoksnis apsaugos jūsų grafiką ilgiems metams ir suteiks jai aukštą atsparumą nubrozdinimams ir įbrėžimams.


6.) JEIGU MAN NEPAVYKS, AR AŠ GALĖSIU PAKARTOTI HIDROGRAFIKOS UŽDĖJIMO PROCESĄ?

Taip, beveik visuose atvejuose užtenka greitai panaudoti vandeniui atsparų popierių ir iš naujo uždėti bazinį sluoksnį, kad paskui galima būtų uždėti hidrografiką. Tai dar viena priežastis, dėl kurios ši technologija yra išskirtinė.


7.) ANT KOKIŲ MEDŽIAGŲ GALI BŪTI NAUDOJAMA HIDROGRAFIKĄ?

Hidrografinio paviršių padengimo technologija gali būti naudojama ant visų paviršių, kurie gali būti panardinti vandenyje ir kuriuos galima dažyti. Visų rūšių plėvelės, skirtos hidrografiniam paviršių padengimui gali būti naudojamos ant plastiko, medienos, stiklo ir keramikos. Šiaip, viskas, ką galima dažyti, gali būti dekoruota hidrografikos metodo dėka.


8.) AR GALUTINIS PRODUKTAS YRA PAKANKAMAI ATSPARUS ĮBRĖŽIMAMS?

Grafikos elementai, kurie yra perkeliami vandens transfero metodu yra padengiami bespalviu automobiliu laku, to dėka jie tampa atsparūs kaip automobilio paviršius padengtas laku. Tai tikrai aukštas atsparumo įbrėžimams lygis.


9.) KIEK LAIKO REIKIA PLAUTI ELEMENTĄ?

Visi elementai ant kurių yra taikomas hidrografinio paviršių padengimo procesas turi būti plaunami maždaug 5 minutes nuo plėvelės organinių likučių (lipnus gelis). Geriausiai, kad vanduo naudojamas plovimui pasižymėtų nuo 28 iki 42 ˚C laipsnių temperatūra.


10.) KOKIOSE SĄLYGOSE REIKIA SAUGOTI HIDROGRAFIKAI SKIRTA PLĖVELĘ?

Hidrografikai skirta plėvelė yra labai jautri temperatūrai ir oro drėgnumui. Ji turi būti saugoma, kontroliuojamoje aplinkoje, kurioje temperatūra bus palaikoma maždaug 20 ° C laipsnių ribose, o oro drėgnumas bus mažesnis negu 60%.

 
© 2011-2015 Copyright Design Plus
Назад к содержимому | Назад к главному меню